Jak odebrać freebet w STS? Poradnik krok po kroku dla każdego!

Freebet to darmowy zakład. Jak można odebrać go u legalnego bukmachera STS? Możesz sprawdzić to już w tym momencie, a to wszystko w jednym, przystępnie napisanym materiale. Oto poradnik krok po kroku!

Jak odebrać freebet w STS? Poradnik krok po kroku dla każdego!
Jak odebrać freebet w STS? Poradnik krok po kroku dla każdego!

Darmowe obstawianie u bukmachera STS – to jest możliwe?

Nie od dzisiaj wiadomo, że bukmacherzy zarabiają pieniądze na tym, kiedy inni inwestują własne środki, starając się odgadnąć wyniki wydarzeń sportowych. Czy jest zatem w ogóle możliwe, aby dostępne było w takim miejscu darmowe obstawianie? Bardzo często można o nim usłyszeć, ale dla wielu to nic innego jak oszustwo. Czy tak jest w rzeczywistości?

Zawsze warto zachować szczególną ostrożność przy szukaniu premii do odebrania. Możemy jednak uspokoić tych, którym zależy na legalnym bonusie za darmo – takie również są dostępne. Wśród nich bardzo popularne są freebety, czyli darmowe kupony. Pozwalają na zagranie zakładu za określoną kwotę – można albo trafić wygraną, albo po prostu stracić nieswoje pieniądze.

STS bonus powitalny - 1560 zł z kodem "BETONLINE"
STS bonus powitalny – 1560 zł z kodem „BETONLINE”

Jeżeli zatem usłyszymy kiedykolwiek o promocji STS freebet, wcale nie musimy traktować tego jako kompletnej bzdury. Oczywiście, odrębna kwestia to to, jak odebrać taki prezent.

Co jest potrzebne, by odebrać bonus w STS?

Zanim rozpoczniemy proces odbierania bonusu w STS, powinniśmy dokładnie wiedzieć, co jest w ogóle do tego potrzebne. W pierwszej kolejności – STS kod promocyjny. Tak przynajmniej jest najczęściej. To właśnie kod daje bukmacherowi do zrozumienia, że zależy nam na konkretnej promocji i podajemy jedno słowo, by właśnie z danej oferty skorzystać.

Jeżeli jeszcze ktoś nie jest zarejestrowany na www.STS.pl, może wpisać tutaj na dobry początek kod promocyjny „BETONLINE„. Obecnie można otrzymać dzięki niemu 100 zł jako zakład bez ryzyka. To oznacza możliwość postawienia kuponu z ewentualnym zwrotem w razie niepowodzenia. W STS obrót jest przystępny dla graczy, dlatego nikt nie powinien mieć z nim szczególnie dużo trudności.

Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich sposobów na odbieranie bonusu specjalnego w STS. Bardzo wiele zależy od okoliczności – nie ma tak naprawdę dwóch takich samych promocji. Zawsze dobrze jest zapoznać się z regulaminem, a przynajmniej najważniejszymi punktami, które zostały w nim zawarte.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W przypadku rejestracji nowego konta, do odebrania bonusu i wykorzystania kodu promocyjnego potrzebne jest także wpisanie:

  • adresu e-mail
  • numeru telefonu
  • kilku podstawowych danych na swój temat

STS freebet. Jak go odebrać?

Bardzo wiele jest w internecie zapytań związanych z tym, jak odebrać freebet w STS. Na forach tematycznych mamy każdego dnia wiele postów związanych z tą tematyką. Na szczęście, odpowiedź nie jest szczególnie zagmatwana i nie ma drugiego dnia.

Wszystko jest w zasadzie tak proste, jak korzystanie z funkcji STS Sprawdź Kupon. Jest tylko jedno „ale”: promocja musi być w danym momencie dostępna, a nie jest tak zawsze.

Jeżeli ktoś śledzi na bieżąco to, co dzieje się w branży bukmacherskiej, może kojarzyć to, iż swego czasu oferowany był w STS bonus bez depozytu jako freebet. Na ten moment nie jest już ten prezent dostępny dla nowych klientów i nie wiadomo, czy jeszcze kiedykolwiek się to zmieni. Kto chciał wiedzieć, jak w STS odebrać freebet może być tym mocno zawiedziony.

Freebet to okazja do zagrania kuponu bez wydawania własnych środków. Takie premie są bardzo chętnie odbierane przez klientów. Niestety, w STS nowi klienci już nie mają możliwości, aby otrzymać freebet bez wpłaty.

Kod promocyjny STS
Kod promocyjny STS

Odbieranie bonusu w STS. Co można dostać na start?

Na stronie www.STS.pl nowi gracze cały czas mogą otrzymywać bonusy powitalne po utworzeniu konta. Obecnie do odebrania jest w tym miejscu 1640 złotych. Tę premię można zgarnąć w kilku wariantach:

  • zakład bez ryzyka 100 zł
  • bonus do 300 zł przy I wpłacie
  • bonus do 500 zł po II depozycie
  • premia nawet 700 zł przy III przelewie na konto
  • dodatkowe do 60 zł za wykonanie bukmacherskich zadań

Jeżeli nie jesteśmy przekonani, jak odebrać konkretny bonus albo czy w ogóle jeszcze jest on dostępny, zawsze możemy wykorzystać usługę STS kontakt. W tym przypadku pracownicy bukmachera są do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie brakuje więc możliwości uzyskania pomocy, gdy zachodzi taka potrzeba.

STS bonus freebet. Poradnik krok po kroku

Kiedy tylko pojawi się u bukmachera STS freebet, na pewno powstanie wiele poradników dotyczących tego, jak można tę premię odebrać. Wszyscy prawdopodobnie będą poszukiwać informacji na ten temat. Niekoniecznie słusznie, bo tak naprawdę już teraz wiadomo wszystko, co jest ważne.

Odbieranie jakiegokolwiek bonusu w STS wygląda dokładnie tak samo i nie ma w zasadzie znaczenia czy w grę wchodzi freebet, czy może premia bez depozytu. Poradniki krok po kroku nie będą konieczne – kto wie, jak można zarejestrować konto z kodem promocyjnym, ten tak naprawdę ma już w głowie niezbędną wiedzę do otrzymywania każdego bonusu powitalnego.

Bacznie przyglądamy się temu, co dzieje się na rynku. Jeżeli tylko będzie możliwe odbieranie freebetu w STS, z pewnością pojawi się u nas stosowna informacja dla wszystkich zainteresowanych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 213

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button