STS kod voucher na urodziny. Jak zdobyć i gdzie wpisać?

Przygotowany przez markę STS kod voucher na urodziny to dla wielu graczy bardzo miła niespodzianka. Gdzie go wpisać i jak w ogóle zwiększyć szansę na jego zdobycie? Garść niezbędnych informacji w tym artykule będzie dla ciebie niezwykle pomocna!

STS kod voucher na urodziny. Jak zdobyć i gdzie wpisać?
STS kod voucher na urodziny. Jak zdobyć i gdzie wpisać?

Czy STS bonus na urodziny jest przyznawany?

Gracze mają swoje ulubione firmy bukmacherskie, u których obstawiają chętniej, niż w innych miejscach. Często taka lojalność jest doceniana, dlatego też dla typerów przygotowuje się coś więcej poza standardowymi promocjami dla stałych klientów. Do bukmacherów, gdzie nigdy nie brakuje okazji do zdobywania bonusów z pewnością zaliczyć można STS.

Marka STS swoim graczom proponuje tak zwane kody vouchera, dzięki którym można powiększyć swoje konto typerskie o dodatkowe środki. Taki prezent otrzymać można w wielu okolicznościach – chociażby za ponadprzeciętną aktywność albo w dniu urodzin. Mimo że niektórzy nie zdają sobie z tego, rzeczywiście STS kod voucher na urodziny przyznaje swoim graczom. Nie wszystkim i nie zawsze, co bez dwóch zdań trzeba mieć na uwadze!

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Jak dostać od STS bonus na urodziny?

Na naszej stronie dostępna jest instrukcja krok po kroku, która wyjaśnia to, jak odebrać freebet w STS. Z premią urodzinową jest to wszystko nieco bardziej skomplikowane, ponieważ bukmacher nie do końca wyjaśnia, jakie są jego kryteria przy przyznawaniu bonusów dla solenizantów. I tu zaczyna się problem, bo skąd można wiedzieć, jak odebrać STS kod voucher na urodziny? Tak naprawdę nie można, ale doświadczeni gracze na ten temat mają sporą wiedzę i chętnie dzielą się nią z innymi.

Nie chodzi tutaj absolutnie o to, by wynajdować  błędy bukmacherów i próbować je wykorzystać na swoją korzyść. W tym przypadku chodzi jedynie o szukanie sposobów na to, aby bukmacher przyznał nam bonus na urodziny. W końcu dobrze jest otrzymywać prezenty z okazji swojego święta nie tylko od najbliższych, prawda?

Trzeba zaznaczyć jednak od razu, że w tym materiale jest miejsce tylko na domysły, bo tak naprawdę bukmacher STS nie publikuje nigdzie gotowej, oficjalnej instrukcji dotyczącej bonusu STS kod voucher na urodziny.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak zwiększyć swoje szanse na otrzymanie bonusu urodzinowego w STS?

  • Mieć konto u bukmachera i regularnie je odwiedzać
  • Korzystać z wielu promocji, odbierając różne bonusy
  • Obstawiać ponadprzeciętnie dużo kuponów
  • Grać na wyższe stawki w porównaniu z większością typerów
  • Sprawdzać uważnie skrzynkę e-mailową

STS kod voucher na urodziny może otrzymać każdy. Większe szanse ma jednak na pewno ten, kto u bukmachera ma już konto od pewnego czasu i nie korzysta z niego jedynie od święta. Ważne jest również dość częste korzystanie z promocji i odbieranie w nich bonusów. Czy wysokie stawki są konieczne? Na pewno nie zaszkodzą, bo bukmacherzy zawsze doceniają tych, którzy grają odważniej od reszty. No i to, o czym zapominać nie można – należy na bieżąco sprawdzać e-mail, ponieważ to na nim pojawi się również wiadomość o otrzymaniu bonusu.

STS kod voucher na urodziny – gdzie wpisać?

Załóżmy, że rzeczywiście udało nam się otrzymać kod vouchera STS. Czy na tym już koniec? Absolutnie nie, a tak naprawdę dopiero w tym momencie podejmujemy decyzję, czy tę premię chcemy otrzymać. Istotne jest również, by wiedzieć, gdzie wpisać kod vouchera na urodziny STS.

Po zalogowaniu się na stronie www.STS.pl należy odwiedzić zakładkę „Moje konto”. Tam można sprawdzić zagrane kupony, operacje na koncie czy też zlecić wpłatę lub wypłatę środków. To miejsce służy również do zmiany danych osobach, hasła i tym podobnych. Można tu też zmienić limity gry.

Gdzie wpisać w STS kod voucher na urodziny
Gdzie wpisać w STS kod voucher na urodziny

To właśnie na oficjalnej stronie naszego profilu gracza jest do podania kod promocyjny. Innymi słowy – kod vouchera. Po wpisaniu go w specjalną rubrykę wystarczy kliknąć „OK” i gotowe. Jeżeli tylko wszystko zrobiliśmy tak, jak się tego od nas oczekuje, na koncie powinny pojawić się dodatkowe środki czy też innego rodzaju premia.

Kiedy STS organizuje promocje bukmacherskie niekiedy również chce, by gracze podali kod. W takiej sytuacji również właśnie w zakładce „Moje konto” załatwia się niezbędne formalności.

STS bonus na urodziny. Czy warto go odbierać?

Firma bukmacherska STS chce doceniać graczy aktywnych, dlatego znajdziemy u niej chociażby bonus na urodziny. Nie każdy go może dostać, bo potrzeba spełnić pewne wymagania. Mimo wszystko, nie jest to także jakaś szczególnie skomplikowana procedura, której należałoby się bać.

Bonus na urodziny w STS – jak każda inna premia – ma swoje wady i zalety oraz zwolenników i przeciwników. Każdy powinien sam podjąć decyzję, czy warto ten bonus w ogóle odbierać. Dla jednych to kwestia oczywista, a dla innych niekoniecznie.

Oczywiście, na bonusie urodzinowym tak naprawdę nic stracić się nie da poza poświęconym czasem na grę. Zyskać można za to prawdziwe środki, które ostatecznie da się wypłacić z konta i przeznaczyć na dowolny cel. Liczmy się jednak z tym, że mogą obowiązywać nas warunki obrotu i wszystkie punkty regulaminu oferty.

Bonusy bukmacherskie – jak widać – otrzymuje się nie tylko na samym początku. Po rejestracji można aktywnie uczestniczyć w typerskim życiu i jednocześnie zapewniać sobie kolejne premie specjalne. W tym także i urodzinowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 291

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button