STS Kontakt. Czat, telefon i adres e-mail

W jaki sposób skontaktować się z pracownikiem biura obsługi klienta bukmachera STS? Poznaj wszystkie metody, na które składa się telefon, adres e-mail oraz czat z konsultantem!

STS Kontakt. Czat, telefon i adres e-mail
STS Kontakt. Czat, telefon i adres e-mail

Bukmacher STS kontakt

Najpopularniejszym sposobem kontaktu z Biurem Obsługi Klienta STS jest czat z konsultantem. To rozmowa wirtualna, która zastępuje rozmowę z pracownikiem tak zwanego call center.

Czat w dobie internetu staje się najpopularniejszą i najwygodniejszą metodą komunikacji. Największą zaletą tej metody jest to, że sprawę możemy rozwiązać dosłownie od ręki, a wszystkie odpowiedzi dostajemy „na papierze”.

Jeżeli chcesz uruchomić STS czat dla klientów, wystarczy, że wejdziesz na www.STS.pl oraz klikniesz przycisk „Pomoc online”. Przed uruchomieniem komunikatora zostaniesz poproszony o podanie kilku informacji na swój temat oraz na temat przedmiotu rozmowy.

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

STS czat z konsultantem

W formularzu podajemy imię oraz adres e-mail, a także zaznaczamy jeden z poniższych działów:

  • Moje finanse
  • Problem techniczny
  • Oferta i promocje
  • Zakłady sportowe – zasady
  • Inne

Jeżeli wasza sprawa nie jest pilna, możecie wykorzystać tak zwany formularz kontaktowy. To miejsce, które powinno przypaść do gustu głównie tym, którym zależy na dokładnym opisaniu problemu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Formularz ma swoje zalety, ale też i wady. Korzystając z niego, trzeba liczyć się z tym, że nie dostaniemy natychmiastowej odpowiedzi. Naszą sprawą zajmie się pracownik STS dopiero wtedy, gdy „zaliczy” wszystkie obowiązki, jakie ma aktualnie na głowie.

Wypełnienie formularza przypomina wysłanie e-maila. Ktoś chociaż raz w życiu próbował tym sposobem załatwić ważną sprawę, prawdopodobnie ma już wyrobioną opinię.

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o.

  • ul. Porcelanowa 8
  • 40-246 Katowice

Niestety, STS nie podaje do siebie numeru telefonu (to stała praktyka tego typu firm. Przykład: Fortuna kontakt). Infolinia STS nie jest zatem łatwo dostępna. Na szczęście, pozostałe dwie opcje kontaktu działają bezbłędnie i trudno się do nich w jakikolwiek sposób przyczepić.

STS czat online
STS czat online

Czy jest szansa na to, że pojawi się kiedyś na stronie STS telefon? Na pewno tak, ale wydaje się, że od takiej formy kontaktu zaczyna się odchodzić i jest ona bardziej traktowana jako dodatek niż podstawa.

Wiele osób szuka informacji o tym jaki jest do STS numer telefonu. To znak, że typerzy potrzebują niekiedy zadzwonić, by załatwić jakąś sprawę. Pytanie tylko, czy bukmacher to dostrzeże albo będzie chciał coś z tym zrobić.

STS kod promocyjny 2021. Bonus bez depozytu!

Jeżeli ktoś jeszcze nie grał w STS, albo do tej pory robił to w punktach stacjonarnych, może wykorzystać przygotowany przez tego bukmachera kod promocyjny 2021.

Bonus bez depozytu STS to 29 PLN, które można otrzymać na obstawianie wydarzeń sportowych dostępnych w ofercie. Kasę otrzymuje się bez konieczności wpłacania jakichkolwiek własnych środków.

STS bonus bez wpłaty to tylko jedna z propozycji. Druga to premia za depozyt, czyli bonus 100% wartości przelewu. W ten sposób do zdobycia jest nawet 1200 PLN!

W jaki sposób wykorzystać kod promocyjny w STS, by otrzymać na dobry początek aż 29 PLN bez depozytu? OBEJRZYJ VIDEO:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.1 / 5. Ocen: 7

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button