STS Kontakt. Czat, telefon i adres e-mail

W jaki sposób skontaktować się z pracownikiem biura obsługi klienta bukmachera STS? Poznaj wszystkie dostępne metody, na które składa się telefon, adres e-mail oraz czat z konsultantem!

STS Kontakt. Czat, telefon i adres e-mail
STS Kontakt. Czat, telefon i adres e-mail

Bukmacher STS kontakt

Najpopularniejszym sposobem kontaktu z Biurem Obsługi Klienta STS jest czat z konsultantem. To rozmowa wirtualna, która zastępuje rozmowę z pracownikiem tak zwanego call center.

Jeżeli chcesz uruchomić STS czat dla klientów, wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę firmy oraz klikniesz przycisk „Pomoc online”. Przed uruchomieniem komunikatora zostaniesz poproszony o podanie kilku informacji na swój temat oraz na temat przedmiotu rozmowy.

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS czat z konsultantem

W formularzu podajemy imię oraz adres e-mail, a także zaznaczamy jeden z poniższych działów:

  • Moje finanse
  • Problem techniczny
  • Oferta i promocje
  • Zakłady sportowe – zasady
  • Inne

Jeżeli wasza sprawa nie jest pilna, możecie wykorzystać tak zwany formularz kontaktowy. To miejsce, które powinno przypaść do gustu głównie tym, którym zależy na dokładnym opisaniu problemu.

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o.

  • ul. Porcelanowa 8
  • 40-246 Katowice

Niestety, STS nie podaje do siebie numeru telefonu (to stała praktyka tego typu firm. Przykład: Fortuna kontakt). Infolinia STS nie jest zatem łatwo dostępna. Na szczęście, pozostałe dwie opcje kontaktu działają bezbłędnie i trudno się do nich w jakikolwiek sposób przyczepić.

Jeszcze nie jesteś klientem STS? Przypominamy, że obecnie dostępny jest specjalny kod promocyjny – pozwala on na odebranie 29 PLN bez depozytu na dobry początek, a potem nawet 1000 PLN za wpłatę numer jeden!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image
Close