Eurojackpot. Kiedy losowanie i wyniki? Oto największe wygrane!

Eurojackpot to najpopularniejsza gra losowa na Starym Kontynencie. Kiedy najbliższe losowanie i wyniki? Jakie największe wygrane padły w historii w Polsce, ale i nie tylko?

Eurojackpot. Kiedy losowanie i wyniki? Oto największe wygrane!
Eurojackpot. Kiedy losowanie i wyniki? Oto największe wygrane!

Eurojackpot – zasady gry i koszt zagrania zakładu (cena)

Granie w Eurojackpot niektórym wydaje się czymś tajemniczym, gdyż nie jest to stricte polska gra liczbowa. Mimo wszystko, trzeba dodać, że pieczę nad nią w naszym kraju trzyma Totalizator Sportowy (tak jak w przypadku Lotto online), a więc możemy czuć się bezpiecznie, jeśli chodzi o to, czy aby na pewno otrzymamy wygraną, gdy tylko uda nam się ją trafić.

O czym trzeba wiedzieć? Na pewno warto znać Eurojackpot zasady gry, czyli na czym to wszystko polega i w jaki sposób można zarobić pieniądze. A jest o czym czytać, gdyż najwięcej do zarobienia to aż 90 000 000 euro!

Jak postawić kupon Eurojackpot?
💰💰💰

  • gracz wybiera 5 liczb z 50 oraz 2 z 10
  • swoje typy gra w kuponie internetowym albo zanosi do punktu stacjonarnego (kolektura)
  • można zdecydować się na podstawową stawkę albo zagrać tak zwanym systemem, który jest kosztowniejszy
  • w razie wygranej powyżej 2280 zł wygrana jest wypłacana w siedzibie Totalizatora Sportowego.
jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

To nieprawda, że cena kuponu Eurojackpot jest wyjątkowo wysoka. Biorąc pod uwagę, ile można zarobić w tej loterii, podstawowa stawka wynosząca 12,50 złotych raczej na nikim nie powinna zrobić większego wrażenia. Trochę gorzej wygląda sprawa typowania systemowego – tutaj możemy zapłacić nawet grubo ponad 100 złotych!

Kiedy losowanie Eurojackpot? Wyniki live, transmisja – przydatne informacje dla graczy

Eurojackpot losowanie organizuje zawsze w tym samym miejscu i są to Helsinki znajdujące się w Finlandii. Do tej pory wszystkie rozstrzygnięcia padały w piątki kilka minut po godzinie 21.00 czasu wschodnioeuropejskiego. Nic nie wskazuje na to, by w tej kwestii miało się cokolwiek zmienić albo by zdecydowano się na wprowadzenie losowań organizowanych z większą częstotliwością.

Jeżeli chcemy obejrzeć losowanie online Eurojackpot, nic nie stoi na przeszkodzie. Stream live Eurojackpot jest udostępniany w sieci również dla Polaków i każdy z dostępem do internetu może go uruchomić – na komputerze, tablecie czy telefonie.

W przypadku, gdy spóźnimy się z obejrzeniem losowania, zawsze możemy włączyć wideo w późniejszym czasie. Mimo wszystko, wydaje się mało prawdopodobne, by ktoś zachował nerwy i wytrzymał wiele godzin przed poznaniem wyników, które mogą zapewnić mu fortunę.

Losowanie Eurojackpot w internecie
Losowanie Eurojackpot w internecie

Eurojackpot wygrane. Ile można zarobić?

Dostępne w Eurojackpot wygrane to coś, co pozwala zakręcić w głowie. Gwarantowana wygrana pierwszego stopnia to aż 10 000 000 euro, ale bardzo zwycięzcy otrzymują znacznie wyższe kwoty – jest to spowodowane różnego rodzaju kumulacjami.

Oczywiście, nie trzeba trafić od razu 5 z 50 liczb oraz 2 z 10, by cieszyć się z zastrzyku dodatkowej gotówki. Oto, ile można zdobyć w przypadku, gdy będziemy mieli nico mniej szczęścia:

  • trafienie 5 z 50 oraz 1 z 2 liczb daje nam wygraną rzędu 700 000 euro
  • trafienie 5 z 5 oraz 0 z 0 = 120 000 euro

Łącznie mamy aż dwanaście stopni wygranych. Szczęśliwcy, którzy zarobią mniej niż 10 milionów euro musza odebrać pieniądze właśnie w tej walucie. Gdy zyski są pokaźniejsze – do wyboru są dodatkowo polskie złotówki. Te drugie przy korzystnym kursie mogą skutecznie powiększyć wygraną!

Największa wygrana Eurojackpot w Polsce. Kto zdobył ponad 193 mln?

Największa wygrana Eurojackpot w Polsce padła 10 maja 2019 roku. To aż 193 396 500 złotych! Nie wiadomo, komu udało się zdobyć taką sumę, ale na pewno „złoty zakład” zagrany został w powiecie piotrkowskim.

Drugie miejsce na liście „polskich sław” Eurojackpot zajmuje wygrana 96 805 666,90 zł, natomiast trzecie przypada zyskowi 26 597 867,60 zł.

Poniżej prezentujemy wam zestawienie największych wygranych Polaków w Eurojackpot. Łącznie wygranych powyżej miliona złotych jest ponad 35!

Eurojackpot największe wygrane w Polsce
Eurojackpot największe wygrane w Polsce

Eurojackpot największe wygrane na świecie. Kto zarobił najwięcej i w jakim kraju?

Mimo że polski rekord wynoszący prawie 200 milionów złotych robi ogromne wrażenie, to dopiero 25. miejsce w rankingu największych wygranych w historii Eurojackpot w Europie. Gdzie zatem zarobiono najwięcej i ile udało się zyskać dzięki tej loterii?

Mamy aż sześć osób zajmujących pierwsze miejsce w zestawieniu. Trzy z nich to obywatele Niemiec, dwa Finlandii, a jedna – Czech. Każdy z tych graczy zdobył najwyższą wygraną z możliwych i jest to 90 000 000 euro. W przeliczeniu na złotówki może to być nawet ponad 400 000 000 złotych!

Co ciekawe, dwukrotnie w 2020 roku wysokie wygrane padały w Niemczech i były to jedyne szczęśliwe kupony o wartości 90 mln euro w tym okresie. Kiedy doczekamy się tutaj kogoś z Polski? Być może nieprędko, gdyż na liście „milionerów Eurojackpot” najwięcej jest Finów i Niemców, a przedstawicieli innych krajów – znacznie mniej.

Jak grać w Eurojackpot online?
Jak grać w Eurojackpot online?

Czy łatwo gra się w Eurojackpot?

Jeżeli chcemy spróbować swoich sił w Eurojackpot, możemy to zrobić bez większego problemu. Nie jest to na pewno gra wyjątkowo wymagająca – typujemy liczby i czekamy na to, co przyniesie losowanie.

Niestety, zła wiadomość jest taka, że prawdopodobieństwo wygranej pierwszego stopnia to 1 : 95 344 200. Nie trzeba być matematykiem, by nie być zadowolonym z tego faktu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button