Bonus bez wpłaty na Ligę Mistrzów. Obstawiaj ćwierćfinały za kasę bukmachera!

Chciałbyś postawić na mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów? Teraz możesz to zrobić bez własnych pieniędzy! Bukmacher STS daje nowym graczom 29 PLN jako bonus bez depozytu. Innymi słowy, grasz za kasę buka!

Bonus bez wpłaty na Ligę Mistrzów. Obstawiaj ćwierćfinały za kasę bukmachera!
Bonus bez wpłaty na Ligę Mistrzów. Obstawiaj ćwierćfinały za kasę bukmachera!

Typowanie Ligi Mistrzów

Masz już swoje typy Ligi Mistrzów na najbliższe dni? Bez względu na to, jak brzmi twoja odpowiedź na to pytanie, możesz zgarnąć bonus bez depozytu u legalnego bukmachera STS!

Warunek jest jeden: nie możesz do tej pory być zarejestrowanym klientem portalu podanego powyżej. Oznacza to, iż musisz założyć całkowicie nowe konto, jakiego jeszcze nigdy nie posiadałeś.

W jaki sposób odebrać 29 PLN? Obejrzyj film VIDEO i przekonaj się o tym już teraz:

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wszystko nie jest skomplikowane – wystarczy przy rejestracji u bukmachera podać STS kod promocyjnyBETONLINE„. Reszta to wpisywanie własnych danych, czyli imienia, nazwiska i tym podobnych!

Bonus na obstawianie Ligi Mistrzów

Dodatkowe pieniądze otrzymujesz automatycznie. Możesz je wykorzystać na obstawianie Ligi Mistrzów czy też innych rozgrywek z oferty STS.

Uwaga! Promocja obowiązuje nie tylko na oficjalnej stronie STS w wersji standardowej, ale również aplikacji mobilnej czy portalu przygotowanym z myślą o użytkownikach smartfonów!

Już teraz zobacz aktualne zestawienie Bonusy bez depozytu 2019 i przekonaj się, gdzie jeszcze można zgarnąć dodatkowe pieniądze tylko za samo założenie konta!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button