STS ranking typerów. 3000 PLN co tydzień!

Masz konto u bukmachera STS? W każdym tygodniu tworzony jest ranking typerów, w którym do zdobycia są nagrody bonusowe. Zwycięzca zgarnia 3000 PLN!

STS ranking typerów. 3000 PLN co tydzień!
STS ranking typerów. 3000 PLN co tydzień!

Ranking typerów w STS

STS promocje to znakomita okazja do tego, by zdobyć nieco środków na obstawianie i to bez inwestowania pieniędzy z własnego konta bankowego. Zdarzają się również konkursy z nagrodami jak bilety na mecze, wycieczki czy gadżety.

W każdym tygodniu typerzy zarejestrowani w STS biorą udział w rywalizacji. Do wygrania jest aż 1500 nagród, z czego największa to 3000 PLN, a najniższa – 20 PLN.

STS konkurs z nagrodami

Zasady są proste – twoje stawki z danego tygodnia sumują się i tworzą twój dorobek punktowy. Im on pokaźniejszy, tym lepsze miejsce w tabeli, a tym samym wyższa nagroda!

Poniżej przedstawiamy wam, co dokładnie można zdobyć:

sts ranking nagrody
sts ranking nagrody

Nie masz jeszcze konta w STS, a masz przeczucie, że do tego typu konkursu nadajesz się doskonale? Zobacz bonus bez depozytu STS, czyli 29 PLN, które otrzymuje się z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

Oferta z tego wpisu jest dostępna do odwołania. Tylko w tym roku STS na ranking bukmacherski ma przeznaczyć nagrody o łącznej wartości 3.500.000 PLN!

Przypominamy, że na łamach naszej strony cały czas dostępny jest specjalny materiał Bonusy bez depozytu 2019, dzięki któremu można sprawdzić aktualne premie bez wpłaty!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button