BetClub – na czym polega program lojalnościowy bukmachera Totolotka?

Totolotek to obecnie jeden z najpopularniejszych legalnych bukmacherów w naszym kraju i choć niewiele osób o tym wie, swoje usługi świadczy już od prawie 30 lat (a tak dokładniej – od 1992 roku), co czyni go najstarszym podmiotem tego typu. Choć działalność rozpoczynał od placówek stacjonarnych, szybko otworzył również swój serwis internetowy, przenosząc do niego coś, czym szczycił się od początku swojego istnienia – dbanie o klienta. W przeciwieństwie do wielu innych bukmacherów, nie tylko oferuje on atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych użytkowników, ale też docenia tych, którzy od dawna zostawiają u niego pieniądze, niezależnie od tego, ile i jak często – ważne, że regularnie. Robi to za pośrednictwem swojego programu lojalnościowego o nazwie BetClub. Ale jak zacząć z niego korzystać i co można zyskać za jego pośrednictwem?

BetClub - na czym polega program lojalnościowy bukmachera Totolotka?
BetClub – na czym polega program lojalnościowy bukmachera Totolotka?

BetClub – czym jest i jak zacząć z niej korzystać?

BetClub Totolotek to program lojalnościowy oferowany przez bukmachera Totolotek – stanowi integralną i stałą część jego oferty, zarówno Internetowej, jak i stacjonarnej. Aby z niego skorzystać, należy:

  • w przypadku konta internetowego – po prostu dokonać rejestracji i zweryfikować swoje konto;
  • w przypadku wizyty w punkcie stacjonarnym – założyć kartę stałego klienta u pracownika dowolnego punktu przyjmowania zakładów, za darmo.
jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Warto zadbać o to, aby powiązać kartę z własnym kontem internetowym – wtedy nie będzie miało znaczenia to, gdzie dokonamy zakładu. Wszystkie punkty pozyskane za jego pośrednictwem trafią na nasze jedno saldo. Uczestnictwo w programie lojalnościowym Totolotka polega właśnie na zdobywaniu punktów – pozyskujemy je poprzez dokonywanie zakładów. Ich konkretna ilość zależy od rodzaju zakładu, stawki oraz ilości zdarzeń w obrębie pojedynczego kuponu (im większa, tym więcej punktów). Punkty następnie wymieniamy na nagrody – wypisujemy je w kolejnej części poradnika.

Istnieje możliwość zwiększenia ilości zdobywanych punktów – wystarczy zdobyć odpowiednią rangę. Rozpoczynamy od rangi srebrnej, a po osiągnięciu 5000 punktów na koncie zdobywamy złotą. Ta zapewnia nam o 25% większe wygrane punktowe za każdy zakład. Po osiągnięciu salda 20 tysięcy punktów możemy zarabiać aż o 50% więcej punktów! Osiągając daną rangę, jest ona aktywna przez kolejne trzy miesiące – nawet jeśli wydamy punkty na wybraną przez nas nagrodę.

Nagrody w obrębie programu lojalnościowego Totolotka

Oczywiście wszystkie punkty, które gromadzimy na własnym koncie w ramach programu lojalnościowego BetClub możemy wydawać na atrakcyjne nagrody, wybierając je według własnych preferencji. Pamiętajmy jednak, aby punkty spożytkować w przeciągu roku od ich zdobycia – po tym czasie bowiem wygasają i przepadają na zawsze. Co możemy zatem pozyskać za pośrednictwem BetClubu? Między innymi:

  • środki na darmową grę – punkty można wymieniać bezpośrednio na pieniądze, które trafią na nasze konto bonusowe (ewentualnie na kartę, jeśli gramy stacjonarnie), a następnie będą mogły być wykorzystane na dalsze zakłady;
  • bonusy specjalne – Totolotek często daje dostęp do bonusów ze specjalnego katalogu punktowego. Możemy więc wydać punkty na zakład bez ryzyka (kolejny po zakupie bonusu przez punkty), albo też na bonus od naszej kolejnej wpłaty;
  • podnoszenie kursu – za pośrednictwem punktów jesteśmy w stanie czasowo podnieść kurs na wybrane przez nas spotkanie sportowe.

Warto wspomnieć, że aby odebrać którąkolwiek z nagród należy posiadać na swoim koncie przynajmniej 5000 punktów.

UWAGA!
****
Do zdobycia 29 PLN bez depozytu za samo założenie konta! Wystarczy wejść na www.STS.pl i wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„!

Oficjalna strona bukmachera Totolotek
Oficjalna strona bukmachera Totolotek

Totolotek BetClub – wszystko, co trzeba wiedzieć

Program lojalnościowy bukmachera Totolotek jest czymś, co świetnie sprawdza się w akcji – jako że nie trzeba się do niego rejestrować, typerzy szybko przyzwyczajają się do standardów, jakie oferuje, a system zdobywania rang pozwala na progresję i jeszcze bardziej zachęca do dalszego grania. Poza tym wszystkim całość została okraszona atrakcyjnymi nagrodami – nic więc dziwnego, że program cieszy się tak dużą popularnością wśród jego odbiorców. BetClub warto śledzić na bieżąco, gdyż w jego obrębie często pojawiają się promocje i świeże bonusy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button