14% bonusu na Gwiazdkę

17 grudnia w kalendarzu nie jest oznaczony czerwoną kartką. Nie zmienia to jednak faktu, że tego dnia obchodzimy pewne święto. Dzień Bez Przekleństw to doskonały powód do radości. By móc świętować, wystarczy pozbyć się powodów do rzucania mięsem!

14% bonusu na Gwiazdkę

Gracze, którzy wykorzystają kupony zawarte na Sportach Wirtualnych z kursami kuponów o wartości minimum 2, opiewającymi na co najmniej 3 zdarzenia i wygrają, będą mogli cieszyć się gwiazdkowym prezentem w postaci 14% bonusu. Promocja obowiązuje w dniu 17.12 w godzinach 00:00-23:59. 

Regulamin promocji:

1. Promocja obowiązuje tylko 17.12, w godzinach 00:00-23:59

2. Promocja dotyczy TYLKO kuponów zawartych na Sporty Wirtualne.

3. Min. kurs kuponu musi wynosić min. 2.0

4. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia.

5. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli na kuponie będą zdarzenia ze Sportów Wirtualnych oraz kurs kuponu będzie wynosił min. 2.0

6. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

7. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Kasia

Kasia to specjalistka od wszystkiego, matka, żona i kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi. Na BetSport24.pl ogarnia promocje do legalnych bukmacherów internetowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button