Bukmacherzy internetowi w roku 2020

Czy w roku 2020 będą jakieś zmiany na rynku bukmacherskich zakładów sportowych? Największą różnicą będzie z całą pewnością pojawienie się kolejnych legalnych bukmacherów.

zakłady sportowe
Nowi legalni bukmacherzy w Polsce

Najlepsi bukmacherzy online w Polsce

Już teraz mamy ich kilkanaście, a będzie drugie tyle. To bardzo cieszy, że po tylu miesiącach kolejni bukmacherzy pojawiają się na Polskim rynku.
Dzięki temu można mieć pewność, że nie zabraknie miejsca, gdzie będzie można obstawiać bukmacherskie zakłady sportowe. Ilość dodatkowych promocji i atrakcyjnych bonusów będzie tym bardziej cieszyła, bo wybór z pośród tylu bukmacherów zawsze jest interesujący.

Kolejną nowością pewnie będzie fakt, że o zezwolenia na działalność hazardową będą się starać grube ryby, czyli wielkie korporacje, które obecnie nie są w Polsce legalne. Mamy nadzieję, że tacy bukmacherzy jak bet-at-home, bwin czy bet365 otrzymają zezwolenie na działalność w Polsce. Niestety, na ten moment konkretów w tej sprawie brak i nie wiadomo, czy zmieni się to za miesiąc, dwa czy może w ogóle.

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Tymczasem wiele polskich marek bukmacherskich rozwija skrzydła i oferuje klientom znacznie więcej, niż jeszcze ładnych parę lat temu. Najlepiej pokazuje to nasz ranking polskich bukmacherów. Każdy chętny i zainteresowany tematem ma w czym wybierać – oferta zakładów jest bogata, kursy wysokie a promocje i bonusy za darmo nie są już organizowane tylko sporadycznie.

Dlaczego mój bukmacher nie jest legalny?

Jeżeli do tej pory graliście u zagranicznego bukmachera jak chociażby Sportingbet, obecnie nie macie już możliwości, by korzystać z jego usług zgodnie z polskimi przepisami. Wszystko zmieniła ustawa hazardowa, która życie wielu typerów wywróciła do góry nogami.

Bukmacher jest nielegalny wtedy, gdy nie posiada licencji polskiego Ministerstwa Finansów. Niektóre firmy uważają, że mogą działać na polskim rynku tylko na podstawie zezwoleń wydawanych na terenie Unii Europejskiej, jednak nie jest to podejście akceptowane przez aktualną sytuację prawną w naszym kraju.

Osoby korzystające z portalu Unibet, Bet365 nie tylko działają nielegalnie, ale także narażają swoich polskich klientów na bardzo przykre konsekwencje. Za grę w nieodpowiednich miejscach można zostać „nagrodzonym” sowitą karą.

Fortuna to jeden z najbardziej znanych legalnych bukmacherów
Fortuna to jeden z najbardziej znanych legalnych bukmacherów

Czy polski bukmacher jest gorszy od zagranicznego?

Przyjęło się, że polski bukmacher nie jest w stanie zaoferować zakładów o takiej samej jakości, co zagraniczne odpowiedniki. Czy to rzeczywiście prawda? Niektórych prawdopodobnie nigdy nic nie przekona, ale przecież nie trzeba tworzyć przekoloryzowanych opisów, by przedstawić naszym Czytelnikom obraz całej tej sytuacji. Wszyscy zainteresowani mogą na własnej skórze przekonać się, czy dany bukmacher jest dla nich odpowiedni, czy nie. Założenie konta typerskiego nigdy nic nie kosztuje i zazwyczaj cały proces trwa mniej niż minutę.

Wielu polskich bukmacherów oferuje dobre kursy, a przy tym pozwala na zdobycie wygranych większych o 14 procent, czyli tak, jak w przypadku grania bez podatku. Tego typu ofertę przez cały rok znajdziemy, między innymi, na stronie internetowej www.Betfan.pl, ale to tylko jeden z kilku wariantów.

Na polskich stronach WWW do obstawiania są też już także darmowe transmisje meczów, promocje bez depozytu (jak STS bonus bez depozytu) czy aplikacje mobilne, które są przenośnym niezbędnikiem każdego aktywnego typera. Jeszcze ładnych parę lat temu było to nie do pomyślenia, jednak firmy bukmacherskie zaczynaja się coraz bardziej rozwijać.

Jak ogląda się mecze za darmo w STS? ZOBACZ VIDEO:

Po czym poznać, że bukmacher działa zgodnie z prawem?

Zawsze informujemy na bieżąco o nowych podmiotach z licencją Ministerstwa Finansów, ale zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy śledzą nas każdego dnia. Jak zatem poznać, że bukmacher działa zgodnie z prawem?

Przede wszystkim sprawdzamy domenę, czyli stronę internetową. Jeżeli ta ma końcówkę „.pl”, możemy śmiało z niej korzystać. Kolejna rzecz to numer pozwolenia na prowadzenie działalności. Takie dane powinny znaleźć się w stopce portalu oraz w zakładce „O nas”. Pamiętajmy jednak, iż chodzi tutaj o licencję polskiego resortu finansów, a nie instytucji zagranicznych z Malty, Gibraltaru czy Wielkiej Brytanii.

Informacja o licencji na stronie BetClic
Informacja o licencji na stronie BetClic

Nowi bukmacherzy 2020 na pewno jeszcze się pojawiają. Jest spora szansa, że będzie ich nawet więcej niż dwóch czy trzech. Których firm powinniśmy się spodziewać? Trudno powiedzieć, ale nie jest wykluczone, że będą to nie tylko polskie marki.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button