10 PLN na El Clasico u bukmachera STS!

Bukmacher STS ma dla graczy 10 PLN bonusu na środowe El Clasico. W jaki sposób można zgarnąć te pieniądze? Już teraz wszyscy chętni mogą przeczytać o szczegółach!

10 PLN na El Clasico u bukmachera STS!
10 PLN na El Clasico u bukmachera STS!

STS daje kasę na El Clasico

Mecz FC Barcelona – Real Madryt od zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem nawet tych kibiców, którzy na co dzień niekoniecznie zajmują się hiszpańską piłką.

Fani na całym świecie już szukają typów oraz informacji w stylu FC Barcelona – Real Madryt meczyki, by sprawdzić, gdzie będzie można obejrzeć ten mecz za darmo.

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Legalny bukmacher STS nie mógł nie przygotować promocji na grudniowe El Clasico. Tym razem każdy gracz ma szansę na zgarnięcie bonusu w wysokości 10 PLN.

Bonus dla każdego, a do tego – mecz za darmo!

Jak to działa? Wszystko sprowadza się do postawienia jednego kuponu z jednym typem. Liczy się stawka, kurs oraz to, by sam zakład dotyczył tylko i wyłącznie meczu FC Barcelony z Realem.

STS stawia graczom następujące warunki:

  • Stawka dokładnie 44 PLN
  • Kurs co najmniej 2.00
  • Tylko typ na mecz Barcelona – Real
  • Zagrane przed rozpoczęciem meczu
  • Liczą się jedynie kupony SOLO

Jeden gracz to maksymalnie jeden bonus. Dodatkowe pieniądze przyznawane są w formie premii specjalnych automatycznie. 10 PLN trafi tylko do tych, którym udało się prawidłowo wytypować mecz Barcelona – Real z kuponu promocyjnego.

STS kod promocyjny. Premia bez depozytu 29 PLN!

A to jeszcze nie wszystko! Tylko teraz każdy nowy gracz może założyć konto na www.STS.pl i obejrzeć mecz El Clasico za darmo! Przy rejestracji wystarczy podać kod promocyjny „BETONLINE” – daje on 29 PLN bez depozytu oraz do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie!

Jeżeli jeszcze nigdy nie oglądałeś meczu dzięki usłudze STS TV, możesz sprawdzić, jak to dokładnie działa. ZOBACZ VIDEO:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button