Zakłady bukmacherskie po ustawie hazardowej 2018

Jak wiadomo zakłady bukmacherskie stały się legalne po wprowadzeniu ustawy hazardowej w 2017 roku. Obecnie można grać tylko w firmach bukmacherskich, które posiadają zezwolenie na działalność w naszym kraju.
Dzięki temu mamy pewność, że możemy bezpiecznie i legalnie grać u takiego bukmachera bez obawy, że popełniamy przestępstwo.
zakłądy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie i bukmacherzy robią wszystko żeby klienci obstawiali wyniki u nich, jak to robią? poprzez bonusy do depozytów, ofertę i oczywiście wyższe kursy niż ich konkurenci. Różnica jest oczywiście nie duża, gdyż podatki i marża jest na tyle wysoka, że legalni bukmacherzy nie za bardzo mogą podnosić kursy względem tych, którzy działają nielegalnie.
Na szczęście dla na wszystkich jest co raz więcej firm bukmacherskich, które chcą działać u nas legalnie, dzięki temu konkurencja będzie większa i z pożytkiem dla wszystkich graczy zakładów sportowych. Najlepszym przykładem jest firm Fortuna, która na Mundial 2018 przygotowała doskonałe atrakcje i bonusy. Mundial 2018 zapowiada się wyjątkowo ciekawie w temacie bukmacherów.

Zakłady bukmacherskie po ustawie hazardowej 2018
Oceń
Tags

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Close
Close