Zakłady bukmacherskie po ustawie hazardowej

Jak wiadomo zakłady bukmacherskie stały się legalne po wprowadzeniu ustawy hazardowej w 2017 roku. Obecnie można grać tylko w firmach bukmacherskich, które posiadają zezwolenie na działalność w naszym kraju.
Dzięki temu mamy pewność, że możemy bezpiecznie i legalnie grać u takiego bukmachera bez obawy, że popełniamy przestępstwo.

zakłądy bukmacherskie
Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce

Zakłady bukmacherskie i bukmacherzy robią wszystko żeby klienci obstawiali wyniki u nich, jak to robią? poprzez bonusy do depozytów, ofertę i oczywiście wyższe kursy niż ich konkurenci. Różnica jest oczywiście nie duża, gdyż podatki i marża jest na tyle wysoka, że legalni bukmacherzy nie za bardzo mogą podnosić kursy względem tych, którzy działają nielegalnie.

Na szczęście dla na wszystkich jest co raz więcej firm bukmacherskich, które chcą działać u nas legalnie, dzięki temu konkurencja będzie większa i z pożytkiem dla wszystkich graczy zakładów sportowych. Nasz ranking najlepszych bukmacherów w Polsce powstał w oparciu o opinie graczy zakładów sportowych.

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W tym rankingu tylko kilku bukmacherów dało rade być w pierwszej trójce najlepszych, gdyż bardzo dbaliśmy żeby bukmacherzy, którzy są w Polsce krótko nie byli faworyzowani, najpierw musza udowodnić, że zasługują na pierwsze miejsca.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button