Szybka rejestracja w Betclic i bonus 500 PLN na start!

Rejestracja w Betclic to już nie kwestia kilku minut, ale parudziesięciu sekund! Jakby tego było, nowi gracze ciągle mogą zgarnąć bonus do 500 PLN na start!

Szybka rejestracja w Betclic i bonus 500 PLN na start!
Szybka rejestracja w Betclic i bonus 500 PLN na start!

Betclic granie bez dowodu

Betclic bez weryfikacji danych to opcja, na którą czekało bardzo wielu typerów. Dzięki niej można rozpocząć obstawianie już kilka chwil po zakończeniu wypełniania formularza rejestracyjnego.

Każdy nowo zarejestrowany gracz cały czas może otrzymać na start bonus 500 PLN na start. Jest to premia, którą otrzymuje się jako cashback od przegranej w pierwszym postawionym kuponie online.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

⭐️ Bonus w Betclic Polska ⭐️

  • Szybka rejestracja konta
  • Kod promocyjny KOD500
  • Cashback do 500 zł za przegraną w pierwszym kuponie
  • Liczne promocje i mecze za darmo online!

Przypominamy, że w Betclic cały czas aktywny jest kod promocyjnyKOD500„. Może być on wpisany jedynie na samym początku przygody z tym bukmacherem – w późniejszym czasie nie jest to już możliwe.

Co bardzo ważne – konto tymczasowe pozwala na obstawianie bez dowodu, ale tylko na okres do 90 dni. Gracz nie może z takiego profilu wypłacać pieniędzy, a maksymalnie może zdeponować 5000 PLN.

Jak długo trwa zakładanie konta w Betclic? Decydując się na ekspresowy proces możemy przygotować się na to, iż wszystko uda nam się zamknąć dosłownie w ciągu sekund, a nie minut!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button