Poker grą dla odważnych

Póki co według ustawy hazardowej pograć w pokera można jedynie w kasynie, które posiada zezwolenie na taką dzialalność. Takie kasyna są oczywiście w dużych miastach, ale nawet tam nie można grać w pokera przez internet.

poker online
Poker w internecie kiedy będzie legalny?

Kiedy poker w Polsce legalnie?

Nie wiadomo oczywiście kiedy i czy w ogóle się to zmieni, lobby pokerowe jest dość słabe, nie działa tak efektywnie jak lobby farmakologiczne i na efekty lobbowania przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jest za wcześnie żeby odpowiedzieć na pytanie kiedy poker online będzie w Polsce legalny.

To sprawa polityczna i dopiero jak minie trochę czasu to zapewne wtedy przy okazji nowelizacji ustawy hazardowej będzie można pograć przez internet w naszą ulubioną grę. Na razie zostają nam jedynie zakłady sportowe, które bez przeszkód i bezpiecznie można grać i obstawiać.

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dla tych wszystkich, którzy chcą obstawiać mecze u legalnych bukmacherów w Polsce przygotowaliśmy ranking najlepszych bukmacherów online. To najlepsi w Polsce bukmacherzy, których warto mieć na uwadze.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button