Ostatni dzwonek, by zagrać typy na High League!

28 sierpnia w Ergo Arenie odbędzie się gala High League. Typy bukmacherskie na to wydarzenie można obstawiać już przez krótki czas. Kto jest faworytem, gdzie można zagrać zakłady?

Ostatni dzwonek, by zagrać typy na High League!
Ostatni dzwonek, by zagrać typy na High League!

Zakłady bukmacherskie na High League

Dostępne typy na High League bardzo dużym zainteresowaniem mogą się pochwalić wśród graczy. Wynika to z faktu, że freak fighty to prawdziwy hit na polskim rynku, a coraz to nowsze organizacje zajmujące się nimi są tego najlepszym dowodem. Co bardzo ważne, można naprawdę sporo zyskać, grając pewniaki na MMA.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że dostępne są na galę High League zakłady bukmacherskie. Niestety, tutaj są pewne ograniczenia, o których należy wspomnieć jak najszybciej, by nie powstały nieporozumienia.

Szukanie najlepszych kursów bukmacherskich w przypadku gali High League nie przyniesie pożądanego efektu. Wynika to z faktu, że u żadnego legalnego bukmachera nie znajdziemy zakładów na to wydarzenie. Wyjątek stanowi portal bukmacherski www.eFortuna.pl. To oficjalny sponsor wydarzenia i właśnie on proponuje swoim klientom największy wybór kursów na zbliżające się wydarzenie mieszanych sztuk walki. Nie ma więc jak porównać notowań konkretnych zawodników, bo mamy je tylko w jednym miejscu.

eWinner bonus + kod promocyjny
eWinner bonus + kod promocyjny

Jak obstawiać typy na High League?

Wbrew temu, co niektórym może się wydawać, wskazanie faworytów do wygrania jakiegoś pojedynku celebrytów nie jest szczególnie trudne. Kursy mówią same za siebie, że w niektórych starciach potencjalny zwycięzca wydaje się niemal pewny. Nie tyczy się to jednak walki wieczoru. Okazuje się, że organizatorzy zestawienie Lexy Chaplin – Natsu przygotowali idealnie – obie zawodniczki wydają się być na równym poziomie sportowym. Kursy na uczestniczki main eventu zmieniają się. Lekką przewagę zdaje się mieć Lexy Chaplin, chociaż na pewno Natalii Karczmarczyk też całkowicie lekceważyć nie można.

W jaki sposób można grać typy na High League? W pierwszej kolejności należy upewnić się, czy posiada się konto u bukmachera Fortuna. Jeżeli nie, można dokonać rejestracji w kilka chwil, a wystarczy do tego wypełnienie formularza online na www.eFortuna.pl.

Jak założyć konto w Fortunie, by grać zakłady na High League? ZOBACZ WIDEO:


Na pewno wielu graczy zainteresuje to, że Fortuna to bukmacher bez podatku, czyli taki, u którego można zarobić 14% w porównaniu z konkurencją. W przypadku zakładów na galę High League ta oferta także obowiązuje. W wyznaczonych godzinach możliwe jest zdobywanie pokaźniejszych zysków i to nawet w przypadku grania kuponów z typami na High League!

Na tym jeszcze nie koniec! Od razu po rejestracji można zgarnąć 20 PLN bez wpłaty. Do dyspozycji graczy oddano też zakład bez ryzyka do 600 PLN i 100% premii od wpłaty do kwoty 2010 PLN! Wszystko to dostępne w pakiecie powitalnym. Kod promocyjny do wpisania na start brzmi „BETONLINE„.

Kto wygra na High League? Oto pewniaki do gry!

Chyba nikt nie mógł spodziewać się innego scenariusza – pewniaki na High League to temat, który ciągle jest obecny w portalach typerskich i na forach bukmacherskich. Nie wszystkie typy każdy bierze pod uwagę, ale z oferty można też wyłonić na pewno wiele „ulubieńców publiczności”.

High League zakłady bukmacherskie
High League zakłady bukmacherskie

Na kogo postawić w przypadku zakładów na High League? Kto nie powinien zawieść? Patrząc na to, jak stawia większość, można łatwo dojść do wniosku, że swoje występy powinni zaliczyć do udanych Adrian Salamon, Josef Bratan oraz Kuba Nowaczkiewicz. Szanse powodzenia mają także Ewa Brodnicka oraz Jakub Olewiński. Uważalibyśmy za to przy graniu na main event czy pojedynek Bonusa BGC z „Japczanem”, czyli Jakubem Piotrowiczem. Starcie tych dwóch ostatnich może przynieść niespodziewane rozstrzygnięcia. W zasadzie wszystko w tej walce może się wydarzyć.

Kupon ze swoimi typami można zagrać na www.eFortuna.pl w dowolnym momencie. Kto nie lubi obstawiać przez internet, może zagrać na urządzeniu mobilnym takim jak telefon czy tablet.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button