Legalni bukmacherzy w Polsce – czy to się opłaca?

Po wejściu ustawy hazardowej ponad rok temu wszyscy myśleli, że zagraniczni bukmacherzy hurtem rzucą się po licencję żeby legalnie móc świadczyć usługi w naszym kraju. Stalo się jednak inaczej, tylko kilka podmiotów złożyło deklarację i wystąpiło o licencję na działalność hazardową w Polsce. Dalej mamy tych samych bukmacherów, których mieliśmy przed ustawą, z małymi wyjątkami.


Obecna sytuacja skłania do przemyśleń, szczególnie rządzących, czy warto stwarzać pozory i próbować na siłę udaremniać podmiotom zagranicznym wejście na rynku Polski? Może jednak idąc drogą np. Wielkiej Brytanie gdzie setki bukmacherów mają licencję, płacą podatki i to gracz decyduje u kogo chce obstawiac swoje kupony. W Polsce mamy tylko kilku legalnych bukmacherów, jednym z nich jest totolotek, to firma która od wielu lat jest znana większości polaków, bardzo bezpieczny bukmacher z nie złą ofertą i kursami.

jedna to za mało, chcielibyśmy żeby takich bukmacherów było conajmniej kilku więcej, wtedy możliwość wyboru, a także zdrowa konkurencja byłaby na rękę wszystkim.

Legalni bukmacherzy w Polsce – czy to się opłaca?
Oceń
Tags

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Close
Close