Legalni bukmacherzy w Polsce – czy to się opłaca?

Po wejściu ustawy hazardowej ponad rok temu wszyscy myśleli, że zagraniczni bukmacherzy hurtem rzucą się po licencję żeby legalnie móc świadczyć usługi w naszym kraju. Stalo się jednak inaczej, tylko kilka podmiotów złożyło deklarację i wystąpiło o licencję na działalność hazardową w Polsce. Dalej mamy tych samych bukmacherów, których mieliśmy przed ustawą, z małymi wyjątkami.

najlepsi bukmacherzy w polsce
Ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce

Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce

Obecna sytuacja skłania do przemyśleń, szczególnie rządzących, czy warto stwarzać pozory i próbować na siłę udaremniać podmiotom zagranicznym wejście na rynku Polski? Może jednak idąc drogą np. Wielkiej Brytanii, gdzie setki bukmacherów mają licencję, płacą podatki i to gracz decyduje u kogo chce obstawiać swoje kupony. W Polsce mamy tylko kilku legalnych bukmacherów, jednym z nich jest totolotek, to firma która od wielu lat jest znana większości polaków, bardzo bezpieczny bukmacher z nie złą ofertą i kursami.

Jedna to za mało, chcielibyśmy żeby takich bukmacherów było conajmniej kilku więcej, wtedy możliwość wyboru, a także zdrowa konkurencja byłaby na rękę wszystkim.

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jest na szczęście światełko w tunelu, gdyż co raz więcej bukmacherów otrzymuje licencję i dzięki temu mamy wiekszą ofertę zakładów bukmacherskich. Nasz ranking bukmacherów tylko pokazuje jak daleko jeszcze do ideału, ale powolutku jest co raz lepiej w tym temacie.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button