Jak obstawiać walki KSW 47?

Chcesz postawić na swojego faworyta, który wystąpi podczas gali KSW 47? Przekonaj się, w jaki sposób to zrobić. Kto wie, może też załapiesz się na bonus za darmo!

Jak obstawiać walki KSW 47?
Jak obstawiać walki KSW 47?

KSW 47 typowanie

Typy KSW 47 z pewnością siedzą w głowach wielu miłośnikom sportów walki. Gala odbędzie się już pod koniec marca tego roku, a co za tym idzie – pozostało do niej stosunkowo niewiele czasu.

Pierwszy każdy bukmacher w Polsce przygotował już swoją ofertę na łódzką Konfrontację Sztuk Walki. Najciekawiej wydaje się ona wyglądać w STS, czyli oficjalnym bukmacherze imprezy.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obstawiać MMA w internecie?

Bez względu na to czy zdecydujesz się na postawienie na zwycięzcę walki wieczoru, czy może na uczestnika mniej znaczącego pojedynku, nie będziesz miał z tym najmniejszego problemu. Szczególnie, jeśli obejrzysz przygotowany przez nas materiał wideo!

ZOBACZ VIDEO i dowiesz się, jak postawić zakład na KSW 47 przez internet:

Niestety, mimo że w STS dostępne są darmowe mecze, na ten moment nie zanosi się na to, by KSW 47 online można było oglądać na stronie tej marki. Jedyny sposób na legalny stream to system PPV i „bilet” za 40 złotych.

Legalni bukmacherzy na pewno jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa w kwestii KSW 47. Wkrótce powinniśmy znaleźć u nich więcej zakładów specjalnych czy promocji. Będziemy was, oczywiście, informować o nich na bieżąco!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button