Gra bez ryzyka u LVBET – Sprawdzamy czy warto

W Polsce mamy już blisko 20 legalnych firm bukmacherskich, a spora konkurencyjność wpływa na jakość usług i przede wszystkim na akcje promocyjne, które nowi gracze wprost uwielbiają. Jednym z czołowych bukmacherów pod względem atrakcyjności bonusów jest Lvbet. Spółka z siedzibą w Katowicach założona została w 2016 roku, a ambasadorem firmy jest Jakub Błaszczykowski. Po kilku latach działalności można śmiało stwierdzić, że właściciele Lvbet podeszli do tematu solidnie i profesjonalnie. Duży wpływ na pozyskanie tak wielu graczy ma akcja marketingowa. Zakłady bukmacherskie LvBet są głównym sponsorem takich klubów jak Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Unia Leszno i Victoria London. Ponadto przedsiębiorstwo podjęło współpracę z Garbarnią Kraków, Wisłą Płock, Stal Mielec i Widzewem Łódź. 

Na koszulkach wszystkich czterech zespołów zobaczymy logo firmy, ponieważ Lvbet jest ich oficjalnym sponsorem. Typowanie w tym serwisie to sama przyjemność. Każdy zarejestrowany gracz ma dostęp do szerokiej oferty zakładów sportowych, sportów wirtualnych (lider w Polsce pod względem funkcjonalności i oferty) i E-sportu. Niedawno na stronie internetowej i aplikacji pojawiły się gry karciane, które w szybkim tempie zyskują na popularności. Wszystko okraszone zostało świetną promocją powitalną, która gwarantuje nawet 3333 zł, a wśród rodzajów bonusów mamy do dyspozycji bonus lvbet od pierwszego depozytu, bonus od drugiej wpłaty i zakład bez ryzyka (cashback). W tym artykule przede wszystkim skupimy się na tym ostatnim, a także na innych promocjach, gdzie gra nie jest objęta dużym ryzykiem.

CASHBACK DO 333 PLN

Promocja powitalna w Lvbet naprawdę robi ogromne wrażenie za sprawą kwoty i rodzajów bonusów dla nowych i stałych klientów. Jednym z nich jest wspomniany zakład bez ryzyka, który gwarantuje zarejestrowanych graczom brak straty środków w przypadku nietrafionego pierwszego zakładu. Zakład bez ryzyka uaktywnia się tylko w takim przypadku, ponieważ ewentualna wygrana trafia od razu na nasze konto depozytowe. Jakie są warunki cashbacku w Lvbet? Minimalna stawka uruchamiająca bonus to 25 zł, a maksymalna 333 zł. 

Warto również zaznaczyć, że ta oferta dostępna jest dopiero po dokonaniu trzeciej wpłaty ze względu na wcześniejsze dwa bonusy od depozytu. Bezpieczny zakład SINGLE lub AKO musi posiadać łączny kurs min. 1.75. Następnie zwrócone środki w przypadku niepowodzenia musimy obrócić tylko 1 raz po kursie 1.75. Jest to jedna z łatwiejszych do obrócenia promocja na naszym rynku. U pozostałych firm często warunki kursowe oraz liczba wymaganych obrotów sprawiają spore kłopoty. Pozostałe warunki zakładu bez ryzyka to:

– Zakład rozliczony jako zwrot (kurs 1.00) nie bierze udziału w promocji, a możliwość kontynuowania przechodzi na kolejny typ.

– Nie wolno korzystać z funkcji Cashout.

– Zakłady systemowe nie wliczają się do promocji oraz do obrotu środkami bonusowymi.

– Ważność bonusu to 30 dni.

BONUS BEZ DEPOZYTU (BRAK ANGAŻOWANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW)

Kolejny przykład zakładu bez ryzyka to freebet. U bukmachera Lvbet, jeśli wykorzystamy dostępne kody promocyjne, otrzymamy darmowe 20 zł, które możemy wykorzystać na typowanie zakładów sportowych. Wystarczy, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w odpowiednim polu wpiszemy nasz kod „TYPERVIP. Następnie na nasz adres e-mail wysłany zostanie link z aktywacją konta, który musimy zatwierdzić. Po zalogowaniu się na nasze konto gracza na oficjalnej stronie lub w aplikacji dokańczamy rejestrację, klikając w napis „Pełna rejestracja”. 

W tym etapie musimy wysłać stosowne zdjęcie paszportu lub dowodu osobistego i uzupełnić dodatkowe dane. Bonus bez depozytu to świetna forma promocji, w której nie angażujemy własnych środków pieniężnych, a co za tym idzie, nie ponosimy ryzyka. Jest to dodatkowa opcja na ewentualny zarobek, jeśli wykażemy się dobrą wiedzą sportową. Bonus bez depozytu jest ważny przez 30 dni od aktywowania konta i musi być wykorzystany na zakłady AKO składające się z minimum 3 zdarzeń z kursem nie mniejszym niż 2.50. Dodatkowo każde zdarzenie na kuponie ma zawierać kurs wynoszący min. 1.25. Wygrana jest objęta 2-krotnym obrotem o kursie min. 2.00.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button