Czy bukmacher 1xbet jest legalny?

Obstawianie zdarzeń sportowych u bukmacherów ma sens tylko wtedy, gdy stawia się kupony w legalnie działających na polskim rynku firmach bukmacherskich. Taką firmą nie jest 1xbet, która nie ma odpowiedniej licencji od Ministerstwa Finansów. Zdobycie takiej licencji to podstawa, jeśli chce się mieć dostęp do graczy w Polsce. Polacy obecnie nie mogą zgodnie z prawem typować u rosyjskiego bukmachera 1xbet, ponieważ grożą za to poważne sankcje finansowe. Z racji tego mała grupa osób decyduje się na takie działania, które nie są zgodne z prawem. Istnieje przecież zbyt duże ryzyko tego, że organy ścigania w końcu zainteresują się takim graczem i będzie trzeba płacić pokaźne kary.

czy 1xbet jest legalny
1XBET to legalny bukmacher w Polsce czy nie?

Czy 1xbet będzie działał legalnie w Polsce?

Firma bukmacherska 1xbet może oczywiście rozpocząć legalne działanie w Polsce. Jest to uzależnione od właścicieli takiej firmy, którzy muszą wystąpić o przyznanie licencji do Ministerstwa Finansów. Dopóki się tak nie stanie nie będzie można u tej firmy zawierać zgodnych z prawem zakładów wzajemnych, więc od takich działań należy się bezsprzecznie wstrzymywać.

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Niektóre osoby lekceważą sobie jednak zapisy pojawiające się w wielu kodeksach, przez co w niedalekiej przyszłości mogą mieć problemy z prawem. Nie wiadomo kiedy dokładnie i czy w ogóle 1xbet będzie posiadał licencję na działanie na polskim rynku. Jest to możliwe, ale raczej w najbliższym czasie się to nie zmieni.

Lepiej korzystać z legalnych bukmacherów

Zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem dla graczy jest więc korzystanie z legalnie działających bukmacherów, których w Polsce ma się pod dostatkiem. Są to np. takie firmy jak Fortuna, eTOTO, czy też Forbet. Pełną listę legalnych bukmacherów można sprawdzić w Internecie. Istnieje także ranking bukmacherów, na którym można zobaczyć kto w Polsce jest najlepszy.

Obstawianie zakładów wzajemnych u bukmacherów z licencją nie grozi żadnymi sankcjami, dlatego lepiej nie ryzykować i postępować zgodnie z prawem. Tak również da się zarobić dobre pieniądze. 

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button