Betclic daje 20000 PLN najlepszym typerom!

Bukmacher Betclic przygotował aż 20000 PLN nagrody dla najlepszych typerów. Są tutaj jacyś eksperci od Premier League? Teraz mają szansę udowodnić, co tak naprawdę potrafią!

Betclic daje 20000 PLN najlepszym typerom!
Betclic daje 20000 PLN najlepszym typerom!

Piłkarski Jackpot Betclic 2020

Oferta specjalna dostępna jest tylko dla osób, które się do niej zapiszą. Najlepsi typerzy wyłonieni zostaną na podstawie zagranych kuponów. Nagrody trafią do osób, którym uda się poprawnie wytypować wszystkie mecze 22. kolejki Premier League na jednym kuponie.

Do promocji trzeba się zapisać. Aby to zrobić, gracz musi wejść na www.Betclic.pl i odszukać zakładkę poświęconą ofercie Piłkarski Jackpot. Znaleźć w niej można specjalny przycisk do rejestracji.

fortuna freebet za darmo
fortuna freebet za darmo

W ramach oferty specjalnej można wygrać 20.000 PLN. Jeżeli będzie tylko jeden zwycięzca, zgarnie on pełną pulę. W przypadku kilku laureatów – kasa zostanie podzielona na równe części.

Promocje bukmacherskie Betclic

Betclic Polska nie wymaga od gracza osiągnięcia w kuponie promocyjnym konkretnego kursu minimalnego. Istotna jest za to stawka – ta nie może wynosić mniej niż 10 PLN.

Jeden gracz może zagrać maksymalnie pięć kuponów promocyjnych. Pod uwagę zawsze bierze się zakłady postawione po zapisaniu do oferty.

Zakłady można stawiać do 10 stycznia. W przypadku rozbicia jackpota, jego wartość zostanie przelane na odpowiednie konta w dniu 14 stycznia.

Betclic kod promocyjny 2020

Brak konta na stronie bukmachera www.Betclic.pl? Obecnie można założyć je za darmo i to ze specjalnym kodem promocyjnym KOD510. Oferta na start z hasłem bonusowym pozwala na zdobycie większej premii, niż ma to miejsce w standardowej sytuacji.

Legalne zakłady bukmacherskie Betclic non stop oferują różnego rodzaju bonusy, premie i tym podobne. Warto być z newsami na ich temat na bieżąco. Na naszej stronie zawsze piszemy o wszystkim, co istotne dla typerów!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button