Zakłady bukmacherskie bez ryzyka. Gdzie zwrot w razie przegranej?

Firmy bukmacherskie zakłady bez ryzyka, oferują nam w ramach promocji na start dla zupełnie nowych graczy. To większość spośród zaoferowanych bonusów typu cashback, chociaż zdarzyć się mogą pewne wyjątki, kiedy to zakłady bez ryzyka mogą dostać stali już użytkownicy. Tego typu bonusy mają bardzo dobre opinie pośród obstawiających, gdyż podczas ewentualnej przegranej stawka wróci na konto gracza.

Zakłady bukmacherskie bez ryzyka. Gdzie zwrot w razie przegranej?
Zakłady bukmacherskie bez ryzyka. Gdzie zwrot w razie przegranej?

Normalnie doszłoby do zasilenia portfela buka, niej bonusy bez żadnego ryzyka mają to do siebie, iż dają obstawiających drugą szansę. To, iż stawka wróci do użytkowników za przegrane zakłady, jest już wystarczającą rekomendacją dla bonusów bez żadnego ryzyka. 

Legalni bukmacherzy – zakłady bez ryzyka

To naprawdę niespotykane wydarzenie, iż bukmacherzy za przegrane kupony wynagradzają użytkowników bonusami. To właśnie sprawia, iż zakłady bez żadnego ryzyka są wręcz wyjątkowe, ale z drugiej strony także często poszukiwane. Pośród graczy bardzo szybko rozeszła się wiadomość, iż tego typu bonusy możliwe są do zdobycia za zarejestrowanie konta. Nie jest zatem dziwny fakt, iż zupełnie nowi gracze poszukują buków z cashbackiem, aby chociaż raz posiadać okazję do zagrania bez żadnego ryzyka. Tego typu operatorów zakładów bukmacherskich w naszym kraju jest jednakże znaczenie więcej, a to umożliwia minimum kilkakrotne odbieranie bonusów typu cashback

Bukmacherskie bonusy, w roli zakładów bez żadnego ryzyka, bardzo dobrze przyjęły się w typerskim środowisku i możemy zauważyć, iż coraz większa ilość operatorów używa takiej właśnie promocji. 

Legalny bukmacher Fuksiarz
Legalny bukmacher Fuksiarz

Jak działają zakłady bez ryzyka? 

Sukces przypisywany zakładom bez ryzyka, wynika z co najmniej kilku kwestii. Jest to bonus, którego nierzadko nie musimy obracać, a zatem użytkownicy nie muszą się mierzyć z takim sprawiającym problemy terminem. A jeżeli nie dojdzie do obrotu, to i regulamin w zakresie promocji cashback będzie dużo krótszy. Wszystko to sprzyjać może właściwemu zrozumieniu tej oferty. Nowi gracze nie stronią od buków cascback, a zupełnie przeciwnie – dokonują ich wyboru w roli alternatywy dla prostych bonusów za dokonanie rejestracji. 

Działanie bonusów bez żadnego ryzyka sprowadzać się będzie do tego, iż kupony objęte zwrotem mają zagwarantowane specjalistyczne traktowanie. Przejawia się to w tym, iż jeżeli graczowi nie uda się trafić zakładu, to operator przyzna mu zwrot całej stawki. Bonus może być 100 % wartością stawki albo inną wartością zależnie od warunków konkretnej promocji. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacherzy – zakłady bez ryzyka

Firmy bukmacherskie zakłady bez żadnego ryzyka znają już od wielu lat, gdyż taki typ oferty wprowadzany był razem z rozwijaniem się rynku w internecie. To wówczas rozpoczęło się pojawianie bonusów bez depozytu, freebetów oraz właśnie zakładów bez żadnego ryzyka. W naszym kraju posiadamy już obecnie sporą ilość buków z zakładami bez żadnego ryzyka. Jasne, iż to ciągle podlega zmianom, gdyż bonusy ulegają dezaktywacji, niemniej jednak czołówka operatorów z cashbackiem wydaje się być wierna tego rodzaju promocjom. Na bonusy bez żadnego ryzyka, spory wpływ wykazują użyte kody promocyjne podczas rejestracji. Na wybranych stronach internetowych, oferowane są tego typu kody, które na starcie pozwalają użytkownikom grać bez żadnego ryzyka. 

Bukmacherzy oferujący zakład bez ryzyka 

U buków mających w ofercie zakłady bez żadnego ryzyka, trzeba dokonać wpłaty, aby możliwe stało się odebranie cashbacku. To rodzaj promocji, który nie jest wypalany bez uiszczenia depozytu, gdyż opłaty za stawkę zakładów bez ryzyka dokonują użytkownicy ze swoich portfelu. W chwili zawierania zakładów – stawki pobierane są z ich kont. Do czasu rozliczania kuponów użytkownicy muszą zaakceptować kwestię, iż środki te umiejscowione są w zakładzie. Podczas wygranej – otrzymają stawkę razem z kwotą dodatkową. Podczas porażki dojdzie do zwrotu cashbacku. 

Polskie firmy bukmacherskie z bonusami bez żadnego ryzyka w sporej większości, starają się wzbogacać własne oferty o resztę promocji. Znane są przedsiębiorstwa bukmacherskie, które nie przestają na zakładach bez ryzyka. W roli dodatków do bonusów za zarejestrowanie się, oferują nam darmowe zakłady albo bonusy od wpłaty sto procent. Zupełnie nowi gracze w taki sposób, mogą być skoncentrowani na zakładach bez ryzyka, niemniej jednak później zyskują szansę na przejście do następnej dobrej oferty. 

Legalni bukmacherzy 2022 – oferta na zakłady bez żadnego ryzyka

Na bukmacherskich stronach internetowych oraz w mobilnych aplikacjach, nie brak jest okazji do tego, aby zgarnąć zakłady bez ryzyka. Zwykle w przypadku tego rodzaju promocji, wymaga się zarejestrowania konta. Praktycznie rzecz ujmując za każdym razem trzeba będzie wpisać promocyjny kod, który umożliwi zgarnięcie cashbacku albo jego dodatkowe powiększenie. 

Oferty bez żadnego ryzyka u polskich buków, razem mogą nam przynieść nawet kwotę do kilku tysięcy złotych. Gracze posiadają opcję zarejestrowania konta u więcej, aniżeli jednego operatora, zatem nic nie będzie stało na przeszkodzie, żeby odebrać każdy z zaoferowanych cashbacków. 

STS – zakład bez żadnego ryzyka 

U bukmachera STS dla zupełnie nowych graczy zakłady bez ryzyka po wpisaniu odpowiedniego promocyjnego kodu rosną – wystarczy wpisać przy rejestracji w odpowiedniej rubryce słowo „BETONLINE„. Jest to przepustką do tego , aby zagrać pierwszy z kuponów z uwzględnieniem ubezpieczenia stawki do 100 złotych. To bardzo łatwy bonus, gdyż w obstawianiu bez ryzyka nie ma ustalonych kursów minimalnych. Źle typy oznaczać mogą zwrot stawki oraz wypłacenie bonusu. Kwota ta jednakże ulegnie zamrożeniu do chwili aż grać dokona odpowiedniego obrotu cashbackiem. 

Kod promocyjny STS
Kod promocyjny STS

BETFAN – zakład bez żadnego ryzyka 

W ofercie dla zupełnie nowych graczy strona www.Betfan.pl przyznaje zakłady bez żadnego ryzyka do 600 złotych po dokonaniu pierwszej wpłaty. To rodzaj bonusu obejmujący pierwszy z kuponów obstawionych z głównego salda typera. Ubezpieczenie dla stawki, może wynieść maksimum 600 złotych, zaś kwalifikacyjny zakład może zostać zagrany na dowolne typy ze sportowej oferty. Operator wymaga tylko tego, aby pierwszy z zakładów miał minimalną stawkę na poziomie 50 złotych. 

Fortuna – zakład bez ryzyka 

Portal www.eFortuna.pl jest następnym bukiem, który postanowił oferować zakłady bez żadnego ryzyka o sporej wartości, gdyż aż 600 złotych. Można ten bonus wykorzystać nawet na popularne obstawianie walk High League. Kwota ta przypomina nieco cashback w BETFAN, ale w wypadku Fortuny nie ma żadnych warunków co co obrotu. Po dokonaniu rejestracji z promocyjnym kodem, możemy otrzymać ubezpieczenie pierwszego z skaldów do 600 złotych. Jeżeli nie uda się nam trafić – dostaniemy finansowe środki, które będą możliwe do wypłacenia. Niewątpliwie przed dokonaniem wypłaty musimy mieć status gracza zweryfikowanego. 

Fortuna - obstawianie legalne online
Fortuna – obstawianie legalne online

TOTALbet – zakład bez ryzyka 

Zakłady bez ryzyka u buka Totalbet nie dostaniemy bez odpowiedniego kodu promocyjnego, zatem na początku ważne jest, aby wpisać go podczas rejestracji. To uprawnia nas do zdobycia zakładu bez żadnego ryzyka, który może wynieść maksimum 200 złotych. Do grania bez żadnego ryzyka u tegoż buka, uprawnia nas kupon AKO albo SOLO z minimalnym kursem 1.20. W wypadku ewentualnego niepowodzenia, gracz dostanie zwrot na główne saldo. Oznacza to, iż nie ma konieczności dodatkowego obracania bonusem cashback. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 56

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button