Jakie są najlepsze bonusy bukmacherskie?

Bukmacherzy dobrze wiedzą, że zachęcić nowych i starych graczy można nie tylko poprzez atrakcyjną ofertę. Istotne jest dla nich również to, aby dbać o nich poprzez bonusy. Są to wirtualne środki, które należy obrócić zgodnie z regulaminem, aby można je było obrócić. Często są one mylone z darmowymi środkami, które można wypłacić. Jest to absolutnie nieprawda, ponieważ nie w interesie bukmachera jest to, aby dawał nam darmowe pieniądze, ale jednak bonusy można spieniężyć. Przeważnie przyzwyczailiśmy się do tego, że dostajemy bonusy od pierwszej wpłaty oraz inne, okolicznościowe promocje, z których chętnie korzystamy. Zrobiliśmy mały przegląd najlepszych promocji u bukmacherów. Aby się dowiedzieć o nich więcej, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Jakie są najlepsze bonusy bukmacherskie?
Jakie są najlepsze bonusy bukmacherskie?

Early Payout w Fuksiarz i Super Przewaga w Superbet

Coraz więcej bukmacherów stosuje możliwość cashoutu, który jest popularny od lat. W dużym skrócie polega on na tym, że można zamknąć kupon przed czasem, natomiast będzie odpowiednio mniejsza. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy postawili kupon i mają sporo zdarzeń trafionych, ale obawiają się, że czym dalej w las, tym kupon okaże się nietrafiony. Cashout również można wykorzystać na zakłady SOLO – wystarczy jedynie obserwować spotkanie na żywo i odpowiednio szybko zamknąć zakład. Czasem się okazuje, że nawet ostatnia akcja meczu może zniweczyć nasze wysiłki i wszystkie pełznie na niczym.

O ile ta promocja jest bardzo ciekawa, to jednak Fuksiarz i Superbet poszli krok dalej i przygotowali bardzo podobne promocje, które teraz pragniemy wam przybliżyć. Early Payout i Super Przewaga mają te same mechanizmy działania, z tym, że ta druga jest do wykorzystania na większą ilość dyscyplin. Jak ona działa w praktyce? A no bardzo prosto. Wystarczy jedynie, że drużyna, którą obstawiliśmy w dowolnym momencie prowadzi 2 bramkami i zakład z automatu zostaje rozliczony jako poprawny. Może się więc okazać, że drużyna X prowadzi 2:0 po 10 minutach i na dobrą sprawę dalszy przebieg meczu nas nie interesuje. To świetna sprawa, bo jak wiadomo, dalszy przebieg meczu może pokazać zupełnie coś innego. Nie bez powodu obecny selekcjoner kadry Czesław Michniewicz mówił, że „dwubramkowa przewaga jest niebezpieczna”, bo rzeczywiście, wystarczy jedna bramka i mecz robi się bardzo zacięty.

Legalny bukmacher Fuksiarz
Legalny bukmacher Fuksiarz

Super Przewaga w Superbet działa tak samo, ale jednak została ona rozszerzona na inne dyscypliny. I dla przykładu, wystarczy, że dana drużyna w meczu koszykówki prowadzi 15 punktami i zdarzenie zostaje dla nas pozytywnie rozliczone. Zdarzają się ogromne comebacki, również w NBA, gdzie drużyny tracą ogromną przewagę, więc taka przewaga już nigdy nie będzie mogła być dla nas roztrwoniona i nasz faworyt nas nie zawiedzie. W siatkówce panuje powiedzenie, że „kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 3:2”. I faktycznie, bywają takie spotkania, ale Superbet dobrze wie, że nie można tak tej sprawy zostawić i gdy obstawiona przez nas drużyna ma 2 sety przewagi, to mecz z automatu zostaje rozliczony jako poprawny. W tenisie wystarczy set wygrany 6:0, chociaż ten wynik zdarza się bardzo rzadko, szczególnie w męskim tenisie. Jeżeli chodzi o hokej to pozytywne rozliczenie dają 3 bramki przewagi, natomiast w piłce ręcznej jest to 6 goli przewagi.

Przy okazji wielu promocji warto też na pewno sprawdzać komentarze innych graczy. Tak samo jak przede rejestracją w Total Casino opinie są sprawdzane, podobnie powinno być w przypadku innych stron tego typu.

Jak więc widzimy, są to promocje, które zdecydowanie się wyróżniają na tle reszty i jak najbardziej warto z nich skorzystać. Już żadne niepowodzenia w dalszych częściach spotkania nie muszą być dla nas negatywne. Ileż kuponów szło do śmieci, ponieważ ktoś przegrywał wygrany mecz? Superbet oraz Fuksiarz dobrze to wiedzą i takie promocje mogą uratować wielu graczy.

Fortuna Klub Plus 

Bukmacher jakim jest Fortuna jest znany każdemu mniej i bardziej doświadczonemu graczowi. Promocja ta wyróżnia się na tle reszty, że tak naprawdę nie trzeba wnosić żadnego depozytu, żeby z niej skorzystać. Na czym ona polega? Któż z nas nie lubi programów lojalnościowych na bazie których może otrzymać coś, czego jeszcze wcześniej nie otrzymał? Takie „darmowe” fanty znacznie zachęcają do skorzystania z tego typu programów. Owszem, słowo darmowe zostało wzięte w cudzysłów, ponieważ najpierw trzeba obstawić, żeby coś dostać, jednak nie trzeba robić specjalnych wpłat, by otrzymać bonusy.

Czy Fortuna jest dla mnie dobrym bukmacherem?
Czy Fortuna jest dla mnie dobrym bukmacherem?

Program FKP+ polega na tym, że za każdy kupon gracz otrzymuje punkty, które następnie może wymienić na dodatkowe punkty. Każde 2 zł postawione to 1 pkt FKP+. Maksymalna liczba punktów, które uczestnik może zgromadzić jednego dnia to 300. Trzeba jednak powiedzieć, że program ten nagradza osoby, które sporo obstawiają zakładów codziennie. Na tej bazie mogą zbierać punkty, które w przyszłości mogą posłużyć do wymiany na różnego rodzaju bonusy. O ile jeszcze przed paru laty były to nagrody rzeczowe, tak dziś zostało to ograniczone do e-shopu, w którym można odebrać bonusy jak:

  • bonus bez ryzyka do 20 zł za 1400 punktów
  • bonus od depozytu 200% do 100 zł za 3000 punktów
  • bonus od obrotu 50 zł za 4000 punktów

To nie wszystkie bonusy, które można odebrać i jest ich parę więcej. Nie można zapomnieć, że takie punkty można również wymieniać na kupony, więc w razie braku gotówki na koncie takie punkty będą dobrym zamiennikiem gotówki. Jest to ciekawy program, z którego użytkownicy Fortuny korzystają od wielu lat. Jeżeli jeszcze nie otworzyliście konta w Fortunie, to jak najbardziej warto chociażby dla gromadzenia punktów FKP.

A na start można na www.eFortuna.pl wpisać kod promocyjny BETONLINE. Na dobry początek otrzymuje się tutaj między innymi 20 zł bez depozytu!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Multi+ w Betclic

Na pewno wśród naszych czytelników są osoby, które kochają obstawiać tzw. tasiemki, czyli kupony składające się z wielu zdarzeń. To zawsze dobry sposób na zwiększenie wygranej, aczkolwiek z każdym spotkaniem ryzyko nietrafienia takiego zakładu rośnie. Są jednak takie osoby, które do kuponu dodają wiele spotkań licząc na łut szczęścia. Owszem, nie zdarza się on codziennie, natomiast są osoby, które preferują taki system grania.

Betclic wprowadził promocję, która zdecydowanie nagradza osoby chcące podjąć ryzyko dokładania kolejnych spotkań. Promocja Multi+ jest bardzo prosta. W razie 5 spotkań ogólny kurs AKO rośnie o 5%. Wraz z dokładaniem kolejnych spotkań kurs ten rośnie proporcjonalnie. I tak dla przykładu przy 10 spotkaniach kurs jest większy o 20%. Co ciekawe, maksymalnym progiem jest 21 spotkań na kuponie, gdzie wygrana zostaje powiększona aż o 120%! Jest to niesamowite, że bukmacher oferuje drugie tyle i dorzuca jeszcze coś ekstra od siebie. Owszem, jest to ciekawe, natomiast trafienie 21 spotkań na kuponie wymaga nie lada umiejętności selekcji spotkań, ale również też i szczęścia, które zawsze jest potrzebne w zakładach bukmacherskich.

Można znaleźć analogiczną promocję w Superbet pod nazwą „Mocne Uderzenie”, z tym, że progi wyglądają odrobinę inaczej. Przy 5 spotkaniach jest to 7%, przy 10 30%, natomiast podwojenie kursu odbywa się dopiero przy 24 spotkaniu i więcej. Zasady są więc takie same, ale jednak procenty przy ilości spotkań są trochę inne. Na duży plus jednak jest to, że gracz ma wybór i koniecznie musi zdać się na ofertę Betclic, by z niej skorzystać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button