Flashscore czy Livesports?

Interesujesz się sportem i szukasz wyników swoich ulubionych drużyn lub zawodników? To oczywiście żaden problem, gdyż w internecie istnieje mnóstwo darmowych serwisów z wynikami na żywo. Tylko, który z nich jest najlepszy? który najszybszy i zawsze aktualny? Livesports czy może Flashscore?
wyniki na żywo flashscore
Bardzo trudno będzie odpowiedzieć na to pytanie gdyż oba serwisy są bardo do siebie podobne. Livesports jest serwisem starszym, bardziej zasłużonym i na pewno nie gorszym niż Flashscore. Gdybyśmy mieli wymienić różnicę to pewnie nasze skupienie byłoby na wyglądzie stron niż na ich funkcjonalnościach.
Flashscore jako młodszy brat livesports’a ma do zaoferowania tyle samo, jednak wydaje się, że wyniki na żywo w Flashscore podawane są szybciej i bardziej dokładnie. To o tyle ciekawe, że przecież to jest ten sam skrypt.

Dlatego gdybyśmy mieli oceniać oba serwisy to byłby remis. Flashscore i Livesports to najlepsze strony z darmowymi wynikami na żywo.

Flashscore czy Livesports?
Oceń
Tags

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Close
Close