Flashscore czy Livesports?

Interesujesz się sportem i szukasz wyników swoich ulubionych drużyn lub zawodników? To oczywiście żaden problem, gdyż w internecie istnieje mnóstwo darmowych serwisów z wynikami na żywo. Tylko, który z nich jest najlepszy, najszybszy i zawsze najbardziej aktualny? Livesports, a może Flashscore?

wyniki na żywo flashscore
Livesports to najlepsze wyniki na żywo?

Livesports wyniki na żywo

Bardzo trudno będzie odpowiedzieć na to pytanie zadane we wstępie, gdyż oba serwisy są bardzo do siebie podobne. Livesports jest serwisem starszym, bardziej zasłużonym i na pewno nie gorszym niż Flashscore.

Gdybyśmy mieli wymienić różnicę to pewnie nasze skupienie byłoby na wyglądzie stron niż na ich funkcjonalnościach.

Na obu stronach i Livesports i STS Flashscore wyniki są ze wszystkich najważniejszych dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, tenis, siatkówka czy hokej. Oczywiście, znajdą tutaj dla siebie coś również i te osoby, które chcą obserwować nieco mniej popularne sporty.

bonus etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto

Od niedawna śledzić wyniki na żywo możemy również w sportach wirtualnych e-sport. CS:GO, Dota czy LoL – takie „sporty” są coraz popularniejsze i trudno się dziwić, iż coraz więcej widzimy ich na stronach, które do niedawna były związane głównie ze sportem tradycyjnym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS Flashscore

STS Flashscore jako młodszy brat livesports’a ma do zaoferowania tyle samo, jednak wydaje się, że wyniki na żywo we Flashscore podawane są szybciej i bardziej dokładnie. To o tyle ciekawe, że przecież to jest ten sam skrypt, który obsługuje wyniki na żywo.

Jeżeli więc komuś zależy na naprawdę szybkich powiadomieniach, powinien zdecydować się na Flashscore. Wybór pozostawiamy oczywiście każdemu z osobna – tutaj wszyscy potrzebują już decydować samodzielnie!

Dlatego gdybyśmy mieli oceniać oba serwisy to byłby remis. Flashscore i Livesports to najlepsze strony z darmowymi wynikami na żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button