Flashscore czy Livesports?

Interesujesz się sportem i szukasz wyników swoich ulubionych drużyn lub zawodników? To oczywiście żaden problem, gdyż w internecie istnieje mnóstwo darmowych serwisów z wynikami na żywo. Tylko, który z nich jest najlepszy? który najszybszy i zawsze aktualny? Livesports czy może Flashscore?

wyniki na żywo flashscore
Livesports to najlepsze wyniki na żywo?

Livesports wyniki na żywo

Bardzo trudno będzie odpowiedzieć na to pytanie gdyż oba serwisy są bardzo do siebie podobne. Livesports jest serwisem starszym, bardziej zasłużonym i na pewno nie gorszym niż Flashscore. Gdybyśmy mieli wymienić różnicę to pewnie nasze skupienie byłoby na wyglądzie stron niż na ich funkcjonalnościach.

bonus etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto

Na obu stronach i Livesports i STS Flashscore wyniki są ze wszystkich najważniejszych dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, tenis, siatkówka czy hokej. Od niedawna śledzić wyniki na żywo możemy również w sportach wirtualnych e-sport.

STS Flashscore

STS Flashscore jako młodszy brat livesports’a ma do zaoferowania tyle samo, jednak wydaje się, że wyniki na żywo w Flashscore podawane są szybciej i bardziej dokładnie. To o tyle ciekawe, że przecież to jest ten sam skrypt, który obsługuje wyniki na żywo.

Dlatego gdybyśmy mieli oceniać oba serwisy to byłby remis. Flashscore i Livesports to najlepsze strony z darmowymi wynikami na żywo.

Tags

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500
close-image
Close
Close