Betclic kod promocyjny 2020. Największy cashback w Polsce – 550 złotych do zgarnięcia!

Betclic kod promocyjny 2020 to nawet 550 złotych jako cashback do zdobycia! Aktualnie wystarczy przy rejestracji wpisać KOD550. Jak to wszytko wygląda w praktyce?

Betclic kod promocyjny 2020. Największy cashback w Polsce - 550 złotych do zgarnięcia!
Betclic kod promocyjny 2020. Największy cashback w Polsce – 550 złotych do zgarnięcia!

Betclic Polska bonus powitalny 2020

Obstawianie meczów przez internet u legalnych bukmacherów to możliwość grania na swoich faworytów bez wychodzenia z domu. Wiele osób przekonało się już o tym, jak to wygodne rozwiązanie.

Betlcic jest marką działającą w naszym kraju zgodnie z przepisami. Jeżeli chcemy u niej grać, musimy posiadać darmowe konto typerskie. Można je założyć na www.Betclic.pl.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny w Betclic to szansa na zdobycie większej premii niż ma to miejsce w standardzie. Tylko wpisując hasło bonusowe KOD550 można otrzymać aż 550 złotych zamiast zwykłego bonusu, jaki oferowany jest normalnym graczom.

Jaki wpisać kod promocyjny w Betclic?

Wpisanie kodu na start to zaledwie parę sekund roboty. Wszystko odbywa się w sposób legalny, dlatego nie trzeba się martwić o tego typu kwestie.

Obstawianie meczów w Betclic Polska to także oglądanie meczów za darmo. Wystarczy mieć konto za darmo u bukmachera, by dostępne były dla nas transmisje online bez jakichkolwiek opłat.

Bonus powitalny w Betclic to nawet 550 złotych zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu zagranego po rejestracji. Cashback wynosi 100% wartości stawki – przegrana 300 złotych to 300 zł premii i tak dalej, i tak dalej.

Obstawianie z bonusem u bukmachera legalnego Betclic

Jak postawić pierwszy kupon w Betclic Polska? Nie ma w tym nic szczególnie skomplikowanego, a widać to najlepiej na filmiku zamieszczonym poniżej:

Wartość cashbacku ma znaczenie, dlatego warto pomyśleć, za ile postawić pierwszy kupon bukmacherski online. Im wyższa stawka, tym pokaźniejsza wygrana lub ewentualny zwrot.

Betclic kod promocyjny może być wpisany tylko przy zakładaniu profilu. Kiedy już mamy konto bukmacherskie, nie możemy skorzystać z premii cashback dla nowo zarejestrowanych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button