50 PLN na mecz Wisła – Legia w LV BET!

Obstawiasz polski klasyk, czyli spotkanie Wisły Kraków z Legią Warszawa? Do zdobycia jest w LV BET nawet 50 PLN w formie zwrotu od przegranych!

50 PLN na mecz Wisła - Legia w LV BET!
50 PLN na mecz Wisła – Legia w LV BET!

Bonus na Ekstraklasę

Jeżeli chcesz skorzystać z tej oferty, musisz zagrać pojedynczy zakład z typem na mecz Wisła Kraków – Legia Warszawa. Przypominamy, że spotkanie rozpoczyna się 31 marca o godzinie 18.

Tylko kupony zagrane z oferty pre-match są brane pod uwagę. Nie możesz zakwalifikować się do oferty, jeśli zagrasz za pośrednictwem aplikacji mobilnej albo strony przenośnej.

Obstawianie Ekstraklasy online

Zwrot stawki przyznany zostanie automatycznie wszystkim uczestnikom promocji, po tym jak mecz Wisły z Legią zakończy się bezbramkowym remisem.

Twój zakład musi być przegrany, by cashback LV BET ci się należał! W przeciwnym wypadku nie masz prawa do tego, by go odebrać!

Interesujesz się wydarzeniami sportowymi? Jesteś zapalonym fanem piłki nożnej albo innej dyscypliny? Już teraz możesz zobaczyć, jak oglądać mecze za darmo!

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany w LV BET? Możesz to zrobić nawet i teraz, a to wszystko bez weryfikacji danych! Pamiętaj, że kod promocyjnyBETONLINE” pozwala na zgarnięcie dodatkowych 20 PLN jako bonus bez depozytu!

A może zainteresuje cię jeszcze wyższa premia, czyli STS bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN? ;)


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button