STS bonus bez depozytu. Kod na darmowe 27 PLN!

Wykorzystaj limitowany kod promocyjny na darmowe 27 PLN. Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS, już teraz możesz odebrać swój bonus bez depozytu!

STS bonus bez depozytu. Kod na darmowe 27 PLN!
STS bonus bez depozytu. Kod na darmowe 27 PLN!

STS bonus za darmo 27 PLN

Promocja jest dostępna tylko dla osób, które zarejestrują się na stronie oficjalnej bukmachera internetowego STS. Do ukończenia procesu zakładania konta nie jest wymagana weryfikacja danych, czyli przekazywanie dowodu osobistego czy innego dokumentu!

Nowi gracze STS mogą liczyć na bonus powitalny na start. Pierwszy z nich to 27 PLN, które otrzymuje się bez konieczności wpłaty, natomiast drugi to nawet 1000 PLN po przelaniu pierwszych pieniędzy na profil.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aktualny kod promocyjny STS

Tylko kod promocyjny „BETONLINE” uprawnia do otrzymania 27 PLN w formie bonusu bez depozytu! Jeżeli nie wpiszesz go podczas rejestracji, nie będziesz mógł odebrać tej premii.

ZOBACZ VIDEO, w jaki sposób odbiera się bonus za darmo w STS:


Rejestracja i bonus STS bez depozytu:

  1. Wypełniasz formularz dostępny na stronie www.STS.pl
  2. Podajesz kod promocyjny „BETONLINE
  3. Od razu po stuprocentowym ukończeniu rejestracji odbierasz 27 PLN bez depozytu
  4. Wpłacasz pieniądze po raz pierwszy na swoje konto do obstawiania i zyskujesz nawet 1000 PLN na start!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

STS bonus bez depozytu. Kod na darmowe 27 PLN!
5 (100%) 3 votes
Tags

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Close
Close